Afrika na zabití aneb Evrycink is oukej (limitovaná edice)

Lenka Stránská, Tomáš Kovářík

299,00  vč. DPH (271,82  bez DPH)

KNIHA S OPRADOVÝM ZLATEM – Sběratelský bonus!

Pouze na našem e-shopu získáte 200 číslovaných výtisků s vloženým autentickým plátkem 24karátového zlata vlastnoručně vytěženého autorem ve zlatém dole v Yakase v Ghaně. Všechny výtisky jsou rovněž autorem podepsány.

 

Kategorie: ,

Popis

„Všichni v Africe si myslí, že má každý běloch mezi půlkami zlatou kreditku,“ uvádí ve své knize AFRIKA NA ZABITÍ aneb ,Evrycink is oukej‘ autor, podnikatel a současně bratr známé módní návrhářky v jedné osobě Tomáš Kovářík.

Jak dopadly jeho plány na dobývání zlata v Ghaně a Beninu? Jak se žije v typické africké středostavovské rodině, která vám na půl roku poskytne ubytování? Jak vypadá cesta džunglí v noci, při které musíte plavat v řece plné krokodýlů? Jaké okolnosti provází jednání s radou starších, která uděluje povolení k těžebním právům? Ohlídá vám dobře tašku s penězi taxikář, který se nazývá vaším úplně nejvíc největším kamarádem, když vy se koupete v oceánu a vinou spodních proudů bojujete o život? Jak přežít ve světě, kde se vás všemi způsoby snaží připravit o peníze, kterých má podle jejich názoru každý Evropan plnou stodolu?

To vše poznal autor na vlastní kůži a za pomoci novinářky Lenky Stránské převedl do knižní podoby. S odstupem času se na své tehdejší zážitky dokázal podívat i s velkým nadhledem, takže se při čtení opravdu pobavíte.

 

Další informace

Autor

Tomáš Kovářík, Lenka Stránská

ISBN

978-80-87624-49-4

Počet stran

180

Rok vydání

2017

Vazba

vázaná

Formát

200 x 200 mm

EAN

9788087624494