Do ráje projdeš peklem II., 2. vydání (levné knihy)

Ivo Wiesner

269,00  99,00  vč. DPH (90,00  bez DPH)

Není skladem

Kategorie:

Popis

Na počátku časů byla Země poměrně malou studenou a nevábnou planetou bez vlastního života. V tomto čase již byly její nejbližší sousední planety – Tir-Lucifer se svým satelitem Malonou (Marsem) – osídleny dvěma spřátelenými rasami pocházejícími z oblasti Siria. Stvořitel měl s touto planetou svůj zvláštní záměr – hodlal ji totiž osídlit novou lidskou rasou rodící se v té době pod paprsky Arktura. Tato rasa představovala univerzální vesmírný archetyp Adamah Kadmon. Divukrásné planetě bylo dáno jméno Thígíjak (Zahrada bohů) a stará společenství Galaxie ji pro její krásu nazývala Shan (Spanilá). Posléze ji mnozí znali i pod jménem Terra či Země. Takový byl záměr prvního Stvořitelova plánu. Stará lidstva třetí a čtvrté kalpy vedla mnoho krvavých válek až se navzájem téměř zničila. Během tohoto období zůstávala Země stranou jejich pozornosti, protože půda, vody i atmosféra byly otráveny zplodinami explozí bomb, takže se Thígíjak stala zakázanou oblastí Vesmíru na desítky milionů let.

O invazi Drakonů, zničení velké sousední planety Maldeku a vytvoření Damoklova meče v podobě desáté planety Nimiru, visícího nad osudem planety Země, jsem již hovořil v knihách Gambit Mahátmů a Bohové a apokalypsy, proto v této knize uvádím jen doplňky pocházející z nově získaných zdrojů a opravuji své dřívější omyly. Nimiru, toto obrovské smrtící kyvadlo, ohrožující existenci lidstva již po dobu asi 115 000 let, přesto nezpůsobila zánik lidstva. Pouze jeho vývoj limitovala gigantickými katastrofami.
Během časových misí prováděných v rámci projektu Montauk a Phoenix III bylo zjištěno, že za hranicí roku 2012-2015 existuje nepřekročitelná časová bariéra, za níž se nachází pouze dokonalá prázdnota. Podle informací získaných během channelingu je to tím, že naše rodná planeta je součástí umělého hologramu Vesmíru 3D, který se má zhroutit po roce 2012, a krátce předtím se má lidstvo páté kalpy přesunout do čtvrté a páté dimenze, kde všechny žabomyší pozemské spory již neexistují, tím méně jakási elitní samozvaná Tajná vláda. To je v podstatě Stvořitelův „Třetí plán“ rozvoje archetypu Adamah Kadmon.
Velmi početné starobylé artefakty, stopy a tělesné pozůstatky starých obřích ras, ruiny starých měst s podivnou architektonikou a „nemístné technické artefakty“ prokazují vcelku jednoznačně, že současné lidstvo není prvním kolonizátorem Země. Jak se zdá, na Zemi existovaly po dobu mnoha milionů let před námi technicky vyspělé rasy, jejichž technologie jsme dodnes v plném rozsahu stále ještě nepochopili. Máme k dispozici středověké portulány a mapy světa, jejichž autoři nezakrytě hovoří o tom, že vycházeli z velmi starých předloh, vesměs pocházejících z Alexandrijské Bibliothéky a z dalších zaniklých center starobylých civilizací, sídlících kdysi na Antarktickém souostroví a na zaniklých kontinentech, po nichž zbyla pouze jména (Země Mu, Taprobane, Atlantis, Ruta atd.). Stále se čeká na objevení depozit, do kterých „staří“ uložili své znalosti a svůj odkaz budoucímu lidstvu, jejichž objevení předpověděl E. Cayce na konec XX. století. On se nemýlil, tato depozita již byla skutečně objevena v Egyptě, v Jižní Americe, v Gobi a na dalších místech ZemÄ›. Byly nalezeny, vyzvednuty a vlády velmocĂ­ je nařídily opÄ›t uloĹľit do svĂ˝ch podzemnĂ­ch trezorĹŻ. ProÄŤ asi?
Kumránské svitky, písemné artefakty Essenů, ale i apokryfní dokumenty různých prvotních křesťanských skupin jsou dokladem gigantické manipulace s vědomím lidstva a s pojetím Boha. V tomto podvodu v roli nastrčeného „bílého koně“ vystupovala především římskokatolická církev. Nově nalezené pergameny a měděné svitky hovoří o tom, že Ježíš nebyl jednom chudým tesařem, ale také skutečně žijícím velmi vzdělaným filozofem, sociopolitickým a náboženským reformátorem, manželem Marie Magdaleny, s níž měl i několik synů. Jak Ježíš, tak Marie Magdalena byli ve skutečnosti výhonky dvou starobylých královských dynastií, majících značný podíl mimozemské genetiky. Římskokatolická církev si s těmito skutečnostmi nevěděla rady, tak Marii Magdalenu raději znevážila jako padlou ženu a jednovaječné dvojče – Ježíšova bratra Jakuba – vyškrtla z historie křesťanství.
Autor

Knihy prodávané v sekci „levné knihy“ jsou knihy antikvární, se stopami po používání,  nebo lehce mechanicky poškozené. Nejsou vhodné jako dárek, ale velmi příznivá cena čtenáře jistě potěší.

Další informace

Autor

Ivo Wiesner

ISBN

978-80-87624-17-3

Počet stran

160

Rok vydání

2013

Formát

A5

Vazba

brožovaná

EAN

9788087624173