Největší podvod 20. století

Liebmar Bausch

199,00  99,00  vč. DPH (90,00  bez DPH)

Popis

Opravdu byli Američané na Měsíci?

Přeloženo z německého originálu„Der grösste Betrug des 20. Jahrhunderts – Amerikaner waren niemals auf dem Mond!“(Novum Verlag GmbH, München)
V září 2016 vychází v Německu

Známe to všichni z každodenního života. Někdo se nás snaží o něčem přesvědčit, ale čím více tak činí, tím více mu nedůvěřujeme. Sem patří i legendární přistání Američanů na Měsíci v letech 1969 až 1972. Užitečná tradice, předávaná nám našimi rodiči, nás odjakživa učí: důvěřuj, ale prověřuj. Lunární mise jsou stále tabuizovaným tématem, které americké úřady nadále drží pod pokličkou a podporují pouze oficiální verzi. Položil si někdo otázku: Qui bono? Komu to slouží? Dosud se ještě nikdo nezabýval otázkou, co by předstíranými americkými lunárními misemi získal i druhý účastník tehdy bipolárně rozděleného světa mezi USA a SSSR…
Nikdo si dosud nedokázal představit, že i jaderné a kosmické supervelmoci mají své originální a ryze společné zájmy, které je dokáží účelově spojit, i když navenek v jiných otázkách stále zůstávají konkurenty. Je to však nikoliv výjimečná dialektika života. Ale je pochopitelné, že globální mediální obraz světa, vytvořený oběma supervelmocemi, je tak silný a trvalý, že nahlédnutí do zákulisí tohoto obrazu může být pro mnoho čtenářů těžko přijatelné. Tato kniha se o tento náhled nezaujatým pohledem pokouší.

 

 

Další informace

Autor

Liebmar Bausch

ISBN

978-80-87624-39-5

Počet stran

130

Rok vydání

2016

Formát

A5

Vazba

brožovaná

EAN

9788087624395