search

Cesta k improvizaci s elektrickou kytarou

390,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Není skladem


 

Poštovné zdarma při nákupu nad 1000,- Kč

visa

Každý z nás je originál, který také jedinečným způsobem vnímá různé podněty ze světa, který ho obklopuje. Jak tyto informace zpracuje a předá zpět ostatním, je jeho umělecká licence. Může to být například hudební dílo nebo improvizované sólo. Lépe se naučíme porozumět i sami sobě. Improvizace je oknem do naší duše. Pokud se nebojíte své originality a hudba je pro Vás zdrojem inspirace a radosti, je tato kniha určena pro nás. Jestliže máte chuť se zdokonalovat ve své hře, buďte pozornými čtenáři. Vždy je lepší vlastní osobitý projev, který je rozpoznatelný u všech skvělých kytaristů.

Učebnice obsahuje kód ke stažení zvukových MP3 souborů.

Recenze:

Znalost tónů na hmatníku, intervaly, stupnice a akordy, doprovody, melodie, improvizace. Tolik důležitých informací na jednom místě! Součástí jsou také praktická cvičení a přehledné tabulky. Radost se učit, radost hrát. Skvělé, vřele doporučuji, Ludvík Kulich.

Ludvík Kulich
Absolvoval Konzervatoř Jaroslava Ježka (elektrická kytara). Od roku 2010 je kytaristou v kapele Anety Langerové. Působil v kapelách Jelen, Revelation, BekOfis a dalších. Je členem orchestru Hudebního divadla Karlín. Hrál v mnoha muzikálech, např. Sestra v akci, Legenda jménem Holmes, The Addams Family, Carmen. V současnosti hraje také v kapele Mančos, nahrává, točí výuková videa pro YouTube kanál GUITAR WAVE, věnuje se produkování hudebních nahrávek a již 16 let vyučuje hru na elektrickou kytaru.

Parametry

Autor
Jan K. Veselý
Formát
A4
Vazba
Brož
Rok vydání
2021
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.