search

Malý průvodce po hrobech velkých

499,00 Kč
Vč. DPH

Zakoupením této knihy přispějete na projekt Adopce významných hrobů a Veřejnou sbírku na jejich udržování a opravy (více na www.hrbitovy.cz)

Počet
Skladem

 

Poštovné zdarma při nákupu nad 1000,- Kč

visa

Jsou lidé, kteří po hřbitovech chodí velmi rádi. Milují tu tichou atmosféru. Mezi ně určitě patří autor knihy „Malý průvodce po hrobech velkých“, divadelník a fotograf Miloš Dvořák. Již dlouhá léta se věnuje mapování a mnohdy detektivnímu pátrání po hrobech leckdy zapomenutých, jindy pečlivě udržovaných, ale vždy patřících lidem, které nelze vymazat z historie našeho národa i jeho paměti. Díky němu vznikla unikátní obrazová publikace o místech posledního odpočinku známých a nezapomenutelných osobností, která může být fundovaným průvodcem, vypravěčem i učitelem… Spolu s autorem se můžete vydat mezi cypřiše, po bílým pískem vysypaných cestičkách, mezi kamenné svědky kdysi živé minulosti…

 

Kniha mapuje místa posledního odpočinku  cca 250 osobností naší kultury, sportu, společenského života a vědy, vychází ve formě výpravné fotografické publikace s množstvím barevných i černobílých fotografií na křídovém papíře, s ilustracemi Zuzany Jesenské-Kubicové a s působivou předmluvou výtvarnice a herečky Ivy Hüttnerové.

maly-pruvodce-po-hrobech-velkych
9 ks

Parametry

Autor
Miloš Dvořák
EAN
9788087624272
ISBN
978-80-87624-27-2
Formát
A5
Vazba
vázaná
Počet stran
220
Rok vydání
2015
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.