search

Afrika na zabití aneb Evrycink is oukej (limitovaná edice)

299,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Skladem

 

Poštovné zdarma při nákupu nad 1000,- Kč

visa

„Všichni v Africe si myslí, že má každý běloch mezi půlkami zlatou kreditku,“ uvádí ve své knize AFRIKA NA ZABITÍ aneb ,Evrycink is oukej‘ autor, podnikatel a současně bratr známé módní návrhářky v jedné osobě Tomáš Kovářík.

 

Jak dopadly jeho plány na dobývání zlata v Ghaně a Beninu? Jak se žije v typické africké středostavovské rodině, která vám na půl roku poskytne ubytování? Jak vypadá cesta džunglí v noci, při které musíte plavat v řece plné krokodýlů? Jaké okolnosti provází jednání s radou starších, která uděluje povolení k těžebním právům? Ohlídá vám dobře tašku s penězi taxikář, který se nazývá vaším úplně nejvíc největším kamarádem, když vy se koupete v oceánu a vinou spodních proudů bojujete o život? Jak přežít ve světě, kde se vás všemi způsoby snaží připravit o peníze, kterých má podle jejich názoru každý Evropan plnou stodolu?

 

To vše poznal autor na vlastní kůži a za pomoci novinářky Lenky Stránské převedl do knižní podoby. S odstupem času se na své tehdejší zážitky dokázal podívat i s velkým nadhledem, takže se při čtení opravdu pobavíte.

afrika-na-zabiti-aneb-evrycink-is-oukej-le
209 ks

Parametry

Autor
Lenka Stránská
Tomáš Kovářík
EAN
9788087624494
ISBN
978-80-87624-49-4
Formát
200 x 200mm
Vazba
vázaná
Počet stran
180
Rok vydání
2017
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.